Kadra

Ewelina Sterczewska

Koordynator programu
Koordynatorka programu „Tenisowych Wakacji” oraz menedżer V w Polsce (w rankingu „Tenis 10” PZT 2013) klubu tenisowego „Park Tenisowy Olimpia” (Poznań).

Marta Uciechowska

Kierownik obozów
Jest perfekcjonistką w wykonywaniu powierzonych jej zadań.

Maciej Lorenz

Trener
Swoją przygodę z rakietą rozpoczął w wieku 9 lat i pomimo stosunkowo wcześnie zakończonej kariery zawodniczej ma na swoim koncie wiele sukcesów.

Paweł Idzikowski

Trener
Licencjonowany trener tenisa II klasy posiadający również kwalifikacje instruktora pływania i ratownika WOPR, absolwent AWF w Poznaniu.

Piotr Wołyński

Trener
Jego energia i pomysłowość powodują, że dzieci, z którymi pracuje, nigdy się nie nudzą i chętnie uczestniczą w treningach.

Mateusz Dubas

Trener
Złoty i srebrny medalista Akademickich Mistrzostw Polski, zwycięzca wielu turniejów regionalnych zarówno w singlu jak i deblu.

Adam Cisowski

Trener
Pierwsze kroki na korcie stawiał jużw wieku 2 lat wzorując się na starszym bracie. Po zakończeniu kariery tenisowej (Adam reprezentował klub AZS Poznań) postanowił zająć się szkoleniem dzieci.

Rafał Soiński

Trener
Rafał jest licencjonowanym instruktorem tenisa oraz absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UAM.

Witek Zielazek

Trener przygotowania motorycznego
Trener przygotowania motorycznego, który uwielbia pracę ze zmotywowanymi do działania zawodnikami - zarówno tymi młodszymi jak i starszymi.

Jarosław Wołąsewicz

Trener koordynator
Wieloletnie doświadczenie zdobywanie na korcie zarówno jako zawodnik jak i trener przekłada się na ogromną wiedzę oraz umiejętności, które Jarek wspaniale wykorzystuje podczas koordynowania pracy teamu trenerskiego Tenisowych Wakacji.