O nas

Zabierzemy Państwa dzieci w ciekawe miejsca, doskonale przystosowane do aktywnego wypoczynku. Za profesjonalne szkolenie odpowiadają wyselekcjonowani trenerzy i instruktorzy, którzy doskonale znją tenis i z pasją dzielą się swoją wiedzą. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób, które posiadają już doświadczenie tenisowe, jak również do tych którzy chcieliby zapoznać się z tą wspaniałą dyscypliną. Zapewniamy aktywny wypoczynek połączony z nauką i doskonaleniem tenisa, w miłej i sportowej atmosferze.

Nasze wartości
Program pracy z dziećmi oparliśmy na trzech zasadniczych dla nas wartościach:

  • Bezpieczeństwo – aspekt dla nas zdecydowanie najważniejszy, kluczowy przy wyborze miejsca wypoczynku, przewoźnika, kadry oraz podczas realizacji programu.
  • Efektywne szkolenie tenisowe – zespół trenerów i instruktorów jednego z największych w Polsce klubu tenisowego: „Parku Tenisowego Olimpia” czuwa nad wysoką jakością treningów tenisowych i ogólnorozwojowych. Doświadczenie zdobywane podczas całorocznej pracy w Klubie przekłada się na widoczny postęp w grze naszych obozowiczów.
  • Doskonała zabawa – nie zapominamy, że wakacje to dla dzieci przede wszystkim czas uśmiechu i pozytywnych emocji. Troszczymy się o to, by podczas aktywnego wypoczynku nie zabrakło wakacyjnej atmosfery, atrakcyjnych zabaw i licznych sytuacji wywołujących uśmiechy naszych podopiecznych.

Nasze doświadczenie:

5-letnia realizacja programu „Tenisowe Wakacje”, którego celem jest oferowanie najlepszych w Polsce obozów tenisowych dla dzieci i młodzieży, zrzeszających z roku na rok coraz większą ilość sympatyków aktywnego, tenisowego wypoczynku.

Pozostałe osiągnięcia:

  • Zespół „Tenisowych Wakacji” na co dzień zajmuje się rozwojem jednego z największych klubów tenisowych w Polsce „Parku Tenisowego Olimpia” (www.parktenisowy.pl). Całoroczna praca to dla nas ogromne wyzwanie, ale również możliwość realizacji naszych pasji. Współpracując ze sobą przez 12 miesięcy w roku stworzyliśmy niezwykle zgraną drużynę., której mimo krótkiego okresu funkcjonowania Klubu (od kwietnia 2010 roku) udało się uzyskać kilka spektakularnych sukcesów, m. in.: rokroczna organizacja międzynarodowego turnieju zawodniczego tenisa mężczyzn z cyklu ATP Challenger „Poznań Open”. Jest to jeden z trzech największych turniejów zawodowego tenisa w Polsce, w którym brali udział Łukasz Kubot, Michał Przysiężny, czy Jerzy Janowicz, a także zagraniczne sławy białego sportu np. Juan Martin del Potro, Fabrice Santoro. Oficjalna strona turnieju: www.poznanopen.pl
  • IV miejsce w Polsce w konkursie „Klub roku – Tenis 10” organizowanego przez Polski Związek Tenisowy. Jednocześnie jest to najlepszy wynik spośród wszystkich klubów w Wielkopolsce.
  • zorganizowanie czterech edycji, cieszącego się dużym zainteresowaniem, ogólnopolskiego turnieju dla dzieci z cyklu „ Tenis 10” pod nazwą „TOSMAK CUP” oraz „PLAYME CUP” (ponad 500 uczestników!).
  • utworzenie profesjonalnej szkółki tenisowej dla dzieci w wieku od 4 do 16 lat, słynącej z wysokiej jakości szkolenia, w której udział bierze już ponad 250 młodych adeptów tenisa,
  • uruchomienie dwóch sekcji Pro – które realizują specjalnie przygotowany program szkoleniowy w celu zmierzenia się z zawodniczymi aspiracjami młodych zawodników

Pomysł stworzenia Tenisowych Wakacji był dla nas naturalnym kierunkiem rozwoju ambitnego Klubu, tworzonego przez ludzi, dla których tenis stanowi pasję. Wierzymy, że to właśnie nam zaufają Państwo podczas wyboru tegorocznego organizatora aktywnego wypoczynku dla Państwa dzieci.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty Tenisowych Wakacji!