OBÓZ TENISOWO-SPORTOWY W OKONINACH NADJEZIORNYCH

Termin

01.07 – 10.07.2017

Cena

1690 zł/ osobę

W przypadku udziału dziecka w więcej niż jednym obozie tenisowym organizowanym przez Park Tenisowy Olimpia cena drugiego i każdego kolejnego obozu jest niższa o 50 zł (rabat każdorazowo naliczany jest od ceny początkowej).

pasek4

Wiek uczestników

7-16 lat. Zajęcia będą odbywały się w starannie dobranych grupach, utworzonych na podstawie wieku oraz poziomu zaawansowania.

Lokalizacja

Okoniny Nadjeziorne to wieś położona w Borach Tucholskich, które należą do niezwykle malowniczego kompleksu leśnego, a całkowita powierzchnia wynosi około 120 tysięcy hektarów. W północno-wschodniej części znajduje się Park Narodowy Bory Tucholskie istniejący od 1996 roku, gdzie możemy poznać jeden z największych i nielicznych – obfitujących w rzadkie gatunki roślin i zwierząt – ekosystem w Polsce. Każdy zakątek przepięknych Borów Tucholskich zasługuje na uwagę. Niespotykane krajobrazy, bajkowe jeziora i lasy potrafią każdego zafascynować. Okoniny Nadjeziorne są oddalone od Poznania 199 km. Ten czysty ekologicznie rejon i otaczająca przyroda sprawia, że czujemy się wypoczęci i pełni energii

panorama

Ośrodek

Ośrodek „Cztery Korty” położony jest na terenie lasu mieszanego, ogrodzony i przylegający do jeziora o pierwszej klasie czystości wody. Dzieci będą zakwaterowane w pokojach 3-,4- osobowych z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się nowy kompleks boisk sportowych: boisko wielofunkcyjne o nawierzchni ze sztucznej trawy, na którym mieszczą się 4 pełnowymiarowe korty tenisowe lub alternatywnie 2 boiska do siatkówki, pełnowymiarowe boisko trawiaste do piłki nożnej, boisko plażowe, siłownia na świeżym powietrzu, a także rozległe zielone tereny, które doskonale nadają się do sportowych animacji. Tuż przy ośrodku znajduje się plaża, kąpielisko strzeżone oraz dostęp do sprzętu sportowego (kajaki, rowery wodne, łodzie wiosłowe, deski surfingowe) i turystycznego (rowery). W razie niepogody ośrodek wyposażony jest w sale dydaktyczne, salę audio-video, świetlicę, na której dzieci mają dostęp do stołu bilardowego i tenisa stołowego. Lokalizacja przy Jeziorze Okonińskim zachęca każdego do ruszania na piesze i rowerowe wycieczki wyznaczonymi szlakami turystycznymi.

Untitled design-2

PROGRAM

Bezpieczeństwo, wysokiej jakości szkolenie tenisowe oraz doskonała zabawa to 3 podstawowe aspekty, w oparciu o które stworzyliśmy program „Tenisowych wakacji”.  Pojęcie „czasu wolnego” jest nam obce. Czujemy się za to ekspertami w wywoływaniu uśmiechu na twarzach obozowiczów i efektywnym planowaniu zajęć. Każdy z dni wypełniliśmy ogromną ilością atrakcji, które sprawią, iż pobyt w Borach Tucholskich  na długo pozostanie w pamięci Państwa dzieci.

Zabawy teambuildingowe 

Obowiązkowy punkt każdego z obozów! Przygotowywane przez nas zajęcia integracyjne scalają grupę i wprowadzają uczestników obozu w świetne humory. Dzięki zadaniom wymagającym od obozowiczów współpracy i zaufania, wieczory po dniu z zabawami teambuildingowymi są głośne i długie :)

pasek5

Gry Zespołowe 

Koszykówka, siatkówka, palant, dwa ognie czy friesbee to tylko niektóre z gier, które znajdują się w programie obozu. Różnorodność dyscyplin i ich drużynowy charakter sprawi, że zaangażowanie dzieci i młodzieży będzie stale na wysokim poziomie.

Tenis

Dzieci będą uczestniczyć w jednym (1,5 h) treningu tenisowym dziennie. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę jednego z największych klubów tenisowych w Polsce (Park Tenisowy Olimpia, Poznań) będą miały na celu naukę lub doskonalenie techniki oraz taktyki tenisowej w przyjaznej atmosferze.

Spływ Kajakowy

Podczas pobytu w Borach Tucholskich dzieci i młodzież wezmą udział w kilkugodzinnym spływie kajakowym pilotowanym przez doświadczonego, miejscowego organizatora. Spływ dostarczy uczestnikom mnóstwa wrażeń, a nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie kadra oraz ratownicy. Każdy młody kajakarz ubrany będzie w kamizelkę ratunkową.

rzeka

Escape room

To rozrywka dla prawdziwych miłośników przygód i zagadek! By uwolnić się zza zamkniętych drzwi wymagana będzie pomysłowość i współpraca w grupie. Z wypiekami na twarzy uczestnicy zabawy rozwiązują szereg łamigłówek, licząc na to, że zrobili to szybciej niż rywale. Ta ciekawa i oryginalna rozrywka jest uwielbiana przez obozowiczów i wspominana jeszcze wiele miesięcy po zakończeniu obozu.  Poziom trudności zagadek dostosowany jest do wieku uczestników zabawy.

Slackline

Równowaga i balans to cecha bardzo pożądana u tenisisty, jak również po prostu w życiu:) dlatego uczestnicy naszych obozów podejmą wyzwanie przespacerowania się po taśmie zawieszonej między drzewami. Oczywiście wysokość zawieszenia slacklin’a będzie dostosowana do wieku i umiejętności młodych sportowców.

pasek7

Pływanie w jeziorze

Na żadnym sportowym obozie nie może zabraknąć zabaw w wodzie. Po intensywnym sportowym dniu chłodna kąpiel w zacienionym jeziorze jest absolutnie wskazana. Podczas wodnych zajęć kadra niejednokrotnie będzie świadkiem radosnych krzyków obozowiczów, którym właśnie wraca energia do dalszego działania:)

Wycieczka rowerowa 

Każdy sportowiec wie, że nic tak nie buduje kondycji fizycznej jak jazda na rowerze. Trasa rowerowa wśród drzew i natury umili nam pokonywanie kolejnych kilometrów a także zapewni bezpieczną i przyjemną podróż.

Zajęcia wieczorne

Wieczorny czas spędzamy bardzo kreatywnie, rozbudzając w obozowiczach odwagę sceniczną i pomysłowość. Oprócz takich animacji jak: karaoke, kalambury czy „talent show” z pewnością nie zabraknie obowiązkowych punktów każdego obozu – ogniska, dyskoteki, a także uwielbianych przez wszystkie dzieci „podchodów”.

pasek6

Wyżywienie

Dzieci mają zapewnione całodzienne wyżywienie. Ośrodek dysponuje własną salą jadalną, gdzie kucharze serwują pyszną domową kuchnię, dostosowaną do potrzeb młodych sportowców. Wyżywienie obejmuje 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. W trakcie trwania obozu dzieci mają zagwarantowaną wodę. Pierwszy dzień rozpoczynamy od obiadu. W dzień wyjazdu uczestnicy otrzymają dodatkowo suchy prowiant „na drogę”.

Kadra

Niezwykle starannie dobieramy naszą kadrę w trosce o bezpieczeństwo i wysoką jakość szkolenia Państwa dzieci. Współpracujące z nami  osoby to ludzie młodzi, energiczni, dla których praca z dziećmi to przyjemność a dziedziny, w których się specjalizują stanowią obiekt ich zainteresowań i pasji! Kierownik obozu to zawsze osoba doświadczona w pełnieniu tej roli, która chętnie odpowie na Państwa pytania w trakcie trwania obozu. Zajęcia tenisowe prowadzone będą przez doświadczonych trenerów i instruktorów, którzy na co dzień zajmują się szkoleniem dzieci w jednym z największych klubów tenisowych w Polsce (Parku Tenisowym Olimpia – Poznań). Dzięki całorocznemu zaangażowaniu w organizację treningów, turniejów (PZT, w tym licznych imprez “Tenis 10”), szkoleń tenisowych, obozów oraz półkolonii, nasi szkoleniowcy doskonale znają potrzeby dzieci i wiedzą w jaki sposób nauczyć umiejętności w przyjazny, wesoły sposób.

Bezpieczeństwo

  • Nasze obozy zamykają się w grupie maksymalnie 50 osób, gdyż uważamy, że jest to maksymalna ilość uczestników, której jesteśmy w stanie zapewnić stuprocentowe bezpieczeństwo.
  • Ośrodek współpracuje ze służbami ratowniczymi, które w każdej chwili służą nam swoją pomocą
  • Teren ośrodka, pomimo że rozległy, jest ogrodzony.

Foto – relacja

Każdego dnia nasza kadra wykonuje szereg zdjęć dokumentujących sportowe wyczyny Państwa pociech. Dokładamy wszelkich starań, by późną, wieczorową porą przesłać Państwu zestaw zdjęć, obrazujących jak miło mija nam czas:)

Dojazd

Cena obozu zawiera przewóz dzieci klimatyzowanym autokarem z Poznania (Park Tenisowy Olimpia, ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań) do Okonin Nadjeziornych (Ośrodek wypoczynkowy „Cztery Korty”, 89-530 Śliwice) i z powrotem.

sypniewopro22

Najcenniejszą rekomendacją naszych obozów są opinie rodziców dotychczasowych uczestników oraz uśmiechnięte twarze naszych podopiecznych:

Bardzo dziękujemy  – wszystkim – za cudowne przeżycia mojego dziecka podczas obozu w Wałczu. Franek dzisiaj oświadczył, że tęskni, przekonana, że za szkołą, za kolegami z klasy, bo to tuż, tuż …jednak nie…za  Wami….

To chyba największa sprawa!  A zadowolone i szczęśliwe dziecko to ocena Waszej pracy, Waszego podejścia do dzieci, a przede wszystkim Dobrej Zabawy przez sport i nie tylko! Organizacja i lokalizacja …SUPER!!

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.

Iza, mama Franka

Przed chwilą rozmawiałam z córką,  która stwierdziła że nie chce wyjeżdżać , że stworzyliście Państwo wspaniałą rodzinną atmosferę . Bo jak w domu praca, ale i odpoczynek.. Fajny bo aktywny. Jutro będzie trudno, bardzo trudno się rozstać… I żałuję że w przyszłym roku córka będzie mogła skorzystać z wyjazdu po raz ostatni.

Jeszcze raz dziękuję za wszystko.

Kasia, mama Niny

 „Chciałam podziękować za wspaniałe wrażenia i efektywny oraz aktywny wypoczynek dziecka na obozie. Córka wróciła pełna emocji, co dla nas rodziców jest bezcenne. Dziękuję całej kadrze za wkład i pracę oraz życzę dalszych sukcesów w pracy. Z niecierpliwością czekamy na kolejny obóz z Wami.”

Beata, mama Weroniki

„ Bardzo dziękuję za opiekę , zaangażowanie , cierpliwość i  wytrwałość  Wychowawców :)  Bruno, gdy go odbierałam,  miał łzy w oczach i bynajmniej nie na mój widok, tylko z powodu kończącego się obozu :)  … i to jest chyba najlepsza rekomendacja dla Państwa !”

Monika, mama Bruna

„ Chcieliśmy podziękować za możliwość wzięcia udziału w obozie przez naszego syna Mikołaja. Mikołaj wrócił z obozu zachwycony. Organizacja była absolutnie wzorowa, dzieci miały okazję podnieść swoje umiejętności tenisowe, a jednocześnie bardzo miło spędzić czas. Przy okazji kieruję bezpośrednie podziękowania do całej Kadry. Już w tej chwili możemy z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że Mikołaj weźmie udział w podobnym obozie w roku przyszłym.”

Michał, tata Mikołaja

usmiech1