OBÓZ TENISOWY W OKONINACH NADJEZIORNYCH

Termin

22 – 31.08.2017

Cena

1690 zł/ osobę

W przypadku udziału dziecka w więcej niż jednym obozie organizowanym przez Tenisowe Wakacje/Park Tenisowy Olimpia cena drugiego i każdego kolejnego obozu jest niższa o 50 zł (rabat każdorazowo naliczany jest od ceny początkowej).

1-kopia 2

 Wiek uczestników

7-16 lat. Zajęcia będą odbywały się w starannie dobranych grupach, utworzonych na podstawie wieku oraz poziomu zaawansowania.

Lokalizacja

Okoniny Nadjeziorne to miejscowość położona w Borach Tucholskich, które należą do niezwykle malowniczego kompleksu leśnego, a całkowita powierzchnia wynosi około 120 tysięcy hektarów. W północno-wschodniej części znajduje się Park Narodowy Bory Tucholskie istniejący od 1996 roku, gdzie możemy poznać jeden z największych i nielicznych – obfitujących w rzadkie gatunki roślin i zwierząt – ekosystem w Polsce. Każdy zakątek przepięknych Borów Tucholskich zasługuje na uwagę. Niespotykane krajobrazy, bajkowe jeziora i lasy potrafią każdego zafascynować. Okoniny Nadjeziorne są oddalone od Poznania 199 km. Ten czysty ekologicznie rejon i otaczająca przyroda sprawia, że czujemy się wypoczęci i pełni energii.

Ośrodek

Ośrodek „Cztery Korty” położony jest na terenie lasu mieszanego, ogrodzony i przylegający do jeziora o pierwszej klasie czystości wody. Dzieci będą zakwaterowane w pokojach 3-,4- osobowych z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się nowy kompleks boisk sportowych: boisko wielofunkcyjne o nawierzchni ze sztucznej trawy, na którym mieszczą się 4 pełnowymiarowe korty tenisowe lub alternatywnie 2 boiska do siatkówki, pełnowymiarowe boisko trawiaste do piłki nożnej, boisko plażowe, siłownia na świeżym powietrzu, a także rozległe zielone tereny, które doskonale nadają się do sportowych animacji. Tuż przy ośrodku znajduje się plaża, kąpielisko strzeżone oraz dostęp do sprzętu sportowego (kajaki, rowery wodne, łodzie wiosłowe, deski surfingowe) I turystycznego (rowery). W razie niepogody ośrodek wyposażony jest w sale dydaktyczne, salę audio-video, świetlicę, na której dzieci mają dostęp do stołu bilardowego i tenisa stołowego. Lokalizacja przy Jeziorze Okonińskim zachęca każdego do ruszania na piesze i rowerowe wycieczki wyznaczonymi szlakami turystycznymi.

PROGRAM

Bezpieczeństwo, efektywne szkolenie tenisowe oraz doskonała zabawa to 3 podstawowe aspekty, w oparciu o które stworzyliśmy program „Tenisowych wakacji”. Pojęcie „czasu wolnego” jest nam obce. Czujemy się za to ekspertami w wywoływaniu uśmiechu na twarzach obozowiczów i efektywnym planowaniu zajęć.  Każdy z dni wypełniliśmy ogromną ilością atrakcji, które sprawią, iż pobyt w Borach Tucholskich  na długo pozostanie w pamięci Państwa dzieci.

Tenis

Podczas 10-dniowego turnusu „Tenisowych wakacji” dzieci będą uczestniczyć w profesjonalnych treningach tenisowych (3 h/dziennie) realizowanych na 4 kortach tenisowych o nawierzchni sztuczna trawa. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę jednego z największych klubów tenisowych w Polsce (Park Tenisowy Olimpia, Poznań) będą miały na celu naukę lub doskonalenie techniki oraz taktyki tenisowej. Młodzi tenisiści będą uczestniczyć w dwóch blokach treningowych. Oprócz zajęć na korcie, dzieci wezmą udział w treningach ogólnorozwojowych przygotowanych specjalnie dla tenisistów. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pozwolą na utrwalenie prawidłowych nawyków ruchowych, co przyczyni się do podniesienia poziomu gry.

Untitled design (6)

Dodatkowe atrakcje

Każdy z obozowych dni wypełniony jest niezliczonymi atrakcjami i niespodziankami. Organizujemy gry i zabawy, które oprócz zdolności ruchowych, rozwijają pewność siebie i umiejętność pracy w grupie. Dzieci wezmą udział w interaktywnych zabawach teambuildingowych a także sportowych grach zespołowych tj. siatkówka, koszykówka, piłka nożna, friesbee. Będziemy pływać w jeziorze, uczestniczyć w pieszych i rowerowych wycieczkach szlakami turystycznymi. Wieczorny czas spędzimy bardzo kreatywnie, rozbudzając w obozowiczach odwagę sceniczną i pomysłowość. Oprócz takich animacji jak: karaoke, kalambury czy „talent show” z pewnością nie zabraknie obowiązkowych punktów każdego obozu – ogniska, dyskoteki, a także uwielbianych przez wszystkie dzieci „podchodów”.

1

Wyżywienie

Dzieci mają zapewnione całodzienne wyżywienie. Ośrodek dysponuje własną salą jadalną, gdzie kucharze serwują pyszną domową kuchnię, dostosowaną do potrzeb młodych sportowców. Wyżywienie obejmuje 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. W trakcie trwania obozu dzieci mają zagwarantowaną wodę. Pierwszy dzień rozpoczynamy od obiadu. W dzień wyjazdu uczestnicy otrzymają dodatkowo suchy prowiant „na drogę”.

Kadra

Niezwykle starannie dobieramy naszą kadrę w trosce o bezpieczeństwo i wysoką jakość szkolenia Państwa dzieci. Współpracujące z nami  osoby to ludzie młodzi, energiczni, dla których praca z dziećmi to przyjemność a dziedziny, w których się specjalizują stanowią obiekt ich zainteresowań i pasji! Kierownik obozu to zawsze osoba doświadczona w pełnieniu tej roli, która chętnie odpowie na Państwa pytania w trakcie trwania obozu. Zajęcia tenisowe prowadzone będą przez doświadczonych trenerów i instruktorów, którzy na co dzień zajmują się szkoleniem dzieci w jednym z największych klubów tenisowych w Polsce (Parku Tenisowym Olimpia – Poznań). Dzięki całorocznemu zaangażowaniu w organizację treningów, turniejów (PZT, w tym licznych imprez “Tenis 10”), szkoleń tenisowych, obozów oraz półkolonii, nasi szkoleniowcy doskonale znają potrzeby dzieci i wiedzą w jaki sposób nauczyć umiejętności w przyjazny, wesoły sposób.

Bezpieczeństwo

  • Nasze obozy zamykają się w grupie maksymalnie 50 osób, gdyż uważamy, że jest to maksymalna ilość uczestników, której jesteśmy w stanie zapewnić stuprocentowe bezpieczeństwo
  • Ośrodek współpracuje ze służbami ratowniczymi, które w każdej chwili służą nam swoją pomocą
  • Teren ośrodka, pomimo że rozległy, jest ogrodzony

Foto – relacja

Każdego dnia nasza kadra wykonuje szereg zdjęć dokumentujących sportowe wyczyny Państwa pociech. Dokładamy wszelkich starań, by późną, wieczorową porą przesłać Państwu zestaw zdjęć, obrazujących jak miło mija nam czas:)

Dojazd

Cena obozu zawiera przewóz dzieci klimatyzowanym autokarem z Poznania (Park Tenisowy Olimpia, ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań) do Okonin Nadjeziornych (Ośrodek wypoczynkowy „Cztery Korty”, 89-530 Śliwice) i z powrotem.

Najcenniejszą rekomendacją naszych obozów są opinie rodziców dotychczasowych uczestników oraz uśmiechnięte twarze naszych podopiecznych:

„Bardzo  dziękuję za tak perfekcyjnie zorganizowany obóz.  Córka chwali nie tylko kadrę, zajęcia ale ogólnie wszystko. Może to zasługa wieku. Jesteście Państwo młodzi i macie to szczęście że robicie to co jest Waszą pasją.  A to z kolei przekłada się na Wasz stosunek do tych młodych, wrażliwych ludzi. Jeszcze raz dziękuję.”

Kasia, mama Niny

„W imieniu swoim i chłopców bardzo dziękuję za niesamowicie owocny czas, jaki spędzili w Wałczu. Niekończące się opowieści pełne pozytywnych emocji, przyćmiły z perspektywy czasu chwile tęsknoty. Prośba moich dzieci o przyszłoroczny wyjazd z Wami nie wymaga komentarza. Proszę o przekazanie słów podziękowania Całej Kadrze”

Joanna, mama Kacpra i Oskara

„Jeszcze raz bardzo dziękujemy za 10-dniowe wakacje syna spędzone w miłej atmosferze oraz pod profesjonalnym okiem trenerów Parku Tenisowego:) Przekazywanie każdego dnia informacje oraz fotki dzieci zasługuje na szczególne uznanie”

Justyna, mama Marka

„Chciałam podziękować za wspaniałe wrażenia i efektywny oraz aktywny wypoczynek dziecka na obozie. Córka wróciła pełna emocji, co dla nas rodziców jest bezcenne. Dziękuję całej kadrze za wkład i pracę oraz życzę dalszych sukcesów w pracy. Z niecierpliwością czekamy na kolejny obóz z Wami.”

Beata, mama Weroniki

„ Bardzo dziękuję za opiekę , zaangażowanie , cierpliwość i  wytrwałość  Wychowawców :)  Bruno, gdy go odbierałam,  miał łzy w oczach i bynajmniej nie na mój widok, tylko z powodu kończącego się obozu :)  … i to jest chyba najlepsza rekomendacja dla Państwa !”

Monika, mama Bruna

„ Chcieliśmy podziękować za możliwość wzięcia udziału w obozie przez naszego syna Mikołaja. Mikołaj wrócił z obozu zachwycony. Organizacja była absolutnie wzorowa, dzieci miały okazję podnieść swoje umiejętności tenisowe, a jednocześnie bardzo miło spędzić czas. Przy okazji kieruję bezpośrednie podziękowania do całej Kadry. Już w tej chwili możemy z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że Mikołaj weźmie udział w podobnym obozie w roku przyszłym.”

Michał, tata Mikołaja