Obóz tenisowo-sportowy RABKA ZDRÓJ

Termin

21 – 30 sierpnia 2019

 

Obóz sportowo-tenisowy 2019 – program

Wybierając nasz obóz sportowo-tenisowy dla dzieci i młodzieży  możesz być pewny, że Twojej dziecko nie zazna nudy! Przygotowaliśmy dokładny program naszego szkolenia, stawiając na bezpieczeństwo, skuteczną naukę, jak i dużą dawkę dobrej zabawy. Jesteśmy pewni, że czas spędzony z nami zapewni świetne warunki pobytowe i postęp w umiejętnościach i technice gry pod okiem wykwalifikowanej kadry. Czujemy się ekspertami w wywoływaniu uśmiechu na twarzach obozowiczów i efektywnym planowaniu zajęć. Każdy z dni wypełniliśmy ogromną ilością atrakcji, które sprawią, iż pobyt w Rabce Zdrój na długo pozostanie w pamięci Państwa dzieci.

AdobeStock_218332835_Preview

Zabawy teambuildingowe

Obowiązkowy punkt, wyróżniający nasze młodzieżowe obozy sportowe! Przygotowywane przez nas zajęcia integracyjne scalają grupę i wprowadzają uczestników obozu w świetne humory. Dzięki zadaniom wymagającym od dzieci współpracy i zaufania, wieczory po dniu z zabawami teambuildingowymi są głośne i długie :)

Tenis

Uczestnicy obozu sportowego w Rabce Zdrój wezmą udział w jednym (1,5 h) treningu tenisowym dziennie. Zajęcia prowadzone przez profesjonalną kadrę jednego z największych klubów tenisowych w Polsce (Park Tenisowy Olimpia, Poznań) będą miały na celu naukę oraz doskonalenie techniki, a także taktyki gry w przyjaznej atmosferze.

ROYAL2

Gry Zespołowe

Gry terenowe, siatkówka, dwa ognie czy friesbee to tylko niektóre z gier, które charakteryzują nasz sportowy obóz dla dzieci i młodzieży. Różnorodność dyscyplin i ich drużynowy charakter sprawi, że zaangażowanie uczestników będzie stale na wysokim poziomie.

Basen

Uczestnikom obozu sportowo-tenisowego w Rabce zapewniamy transport i pobyt na basenie krytym, który mieści się w pobliskiej miejscowości Naprawda (10 km). http://www.basennaprawa.pl/

Slackline

Równowaga i balans to cecha bardzo pożądana u zawodnika, jak również po prostu w życiu :) dlatego też ci, którzy zdecydują się na nasz obóz sportowo-tenisowy 2019 podejmą wyzwanie przespacerowania się po taśmie zawieszonej między drzewami. Oczywiście wysokość zawieszenia slacklin’a będzie dostosowana do wieku i umiejętności młodych sportowców.

RABKA3 RABKA4

Zajęcia wieczorne

Wieczorny czas spędzamy bardzo kreatywnie, rozbudzając w młodzieży odwagę sceniczną i pomysłowość. Oprócz takich animacji jak: karaoke, kalambury czy „talent show” z pewnością nie zabraknie obowiązkowych punktów każdego obozu – ogniska, dyskoteki, a także uwielbianych przez wszystkie dzieci „podchodów”.

Wiek uczestników

Proponowany przez nas obóz sportowy 2019 w Rabce Zdrój organizowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat. Zajęcia będą odbywały się w starannie dobranych grupach, utworzonych na podstawie wieku oraz poziomu zaawansowania.

Lokalizacja

Rabka-Zdrój to znane w Polsce uzdrowisko dla dzieci i dorosłych, którego bogactwem są zasoby wód mineralnych, korzystny mikroklimat i walory krajobrazowo-turystyczne. Miejscowość oferuje doskonałe warunki do leczenia uzdrowiskowego i wypoczynku, a także piękne górskie krajobrazy i tereny umożliwiające aktywne spędzanie czasu wolnego, tak latem jak i zimą. Dodatkowym atutem miasta jest bogata oferta kulturalna przeznaczona zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych.

Atrakcje: Park Zdrojowy, Tężnia Solankowa, Rabkoland, Teatr Lalek „Rabcio”, Muzeum Wł.Orkana, Skansen Taboru Kolejowego

SONY DSC

Ośrodek sportowy

Wiemy, że ważną kwestią przy organizacji obozów sportowych dla dzieci i młodzieży jest odpowiednio wybrane miejsce, dlatego w tym roku nawiązaliśmy współpracę z Ośrodkiem Royal Kompleks w Rabce Zdrój, który odznacza się atrakcyjnym zapleczem rekreacyjnym oraz sportowym.

Cały obszar, to 1,5 hektara ogrodzonego i starannie zagospodarowanego terenu składający się z  dwóch budynków hotelowych, budynek świetlicowy z dwoma salami oraz gastronomiczno-recepcyjny. Oprócz tego oczywiście znajduje się bogata infrastruktura sportowa, dzięki której można wzmocnić swoją kondycję fizyczną i w komfortowych warunkach odbywać treningi.

Infrastruktura sportowo-rekreacyjna ośrodka obejmuje:

 • dwa korty tenisowe
 • boisko do siatkówki
 • boisko wielofunkcyjne
 • wypożyczalnia sprzętu sportowego
 • miejsce na ognisko, grill
 • plac zabaw dla dzieci
 • małpi gaj
 • piłkarzyki
 • w sąsiedztwie – basen kryty.

Budynek hotelowy zapewnia nocleg  w pokojach 1-, 2-, 3-, 4-osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, telewizję cyfrową oraz dostęp do Internetu.

img_20160929_162340

Wyżywienie

Dzieci mają zapewnione całodzienne wyżywienie. Ośrodek dysponuje własną salą jadalną, gdzie kucharze serwują pyszną domową kuchnię, dostosowaną do potrzeb młodych sportowców. Wyżywienie obejmuje 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. W trakcie trwania obozu dzieci mają zagwarantowaną wodę. Pierwszy dzień rozpoczynamy od obiadu. W dzień wyjazdu uczestnicy otrzymają dodatkowo suchy prowiant „na drogę”.

Kadra

Niezwykle starannie dobieramy naszą kadrę w trosce o bezpieczeństwo i wysoką jakość szkolenia sportowego Państwa dzieci. Współpracujące z nami osoby to ludzie młodzi, energiczni, dla których praca z dziećmi to przyjemność a dyscypliny sportowe, w których się specjalizują stanowią obiekt ich zainteresowań i pasji!

Kierownik obozu to zawsze osoba doświadczona w pełnieniu tej roli, która chętnie odpowie na Państwa pytania w trakcie trwania obozu. Zajęcia tenisowe prowadzone będą przez doświadczonych trenerów i instruktorów, którzy na co dzień zajmują się szkoleniem dzieci i zawodników w jednym z największych klubów tenisowych w Polsce – Parku Tenisowym Olimpia w Poznaniu. W roku 2019 Klub ten zajął I miejsce w kategorii „KLUB ROKU TENIS10 2018”, przyznany w konkursie Polskiego Związku Tenisowego, jako wyraz docenienia wysokiej jakości szkolenia i rozwoju tenisa wśród dzieci i młodzieży. W konkursie rywalizowało aż 155 klubów sportowych z całej Polski!

Dzięki całorocznemu zaangażowaniu w organizację treningów, turniejów (PZT, w tym licznych imprez “Tenis 10”), szkoleń tenisowych, obozów oraz półkolonii, nasi szkoleniowcy doskonale znają potrzeby dzieci i wiedzą w jaki sposób nauczyć umiejętności w przyjazny, wesoły sposób.

Bezpieczeństwo

 • nasz obóz dla młodzieży zamyka się w grupie 50 osób, gdyż uważamy, że jest to maksymalna ilość uczestników, której jesteśmy w stanie zapewnić stuprocentowe bezpieczeństwo,
 • ośrodek posiada na miejscu opiekę medyczną – pielęgniarka i lekarz,
 • opieka ratownika WOPR na plaży oraz na basenie odkrytym na terenie ośrodka,
 • teren ośrodka jest ogrodzony, monitorowany i strzeżony.

Fotorelacja

Każdego dnia nasza kadra wykonuje szereg zdjęć dokumentujących sportowe wyczyny Państwa pociech na obozie. Dokładamy wszelkich starań, by późną, wieczorową porą przesłać Państwu zestaw zdjęć, obrazujących jak miło mija nam czas:)

Dojazd

Cena obozu sportowego 2018 zawiera przewóz dzieci klimatyzowanym autokarem z Poznania (Park Tenisowy Olimpia, ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań) do Rabki Zdrój (Royal Kompleks, Na Banię 10, 34-700 Rabka Zdrój) i z powrotem.

Cena

1790 zł/ osobę
W przypadku udziału dziecka w więcej niż jednym obozie tenisowym organizowanym przez Park Tenisowy Olimpia cena drugiego i każdego kolejnego szkolenia jest niższa o 50 zł (rabat każdorazowo naliczany jest od ceny początkowej).

Kontakt

biuro@parktenisowy.pl

tel. 603 283 336

olimpia