Ewelina Sterczewska

profileimage

Koordynatorka programu „Tenisowych Wakacji” oraz menedżer V w Polsce (w rankingu „Tenis 10” PZT 2013) klubu tenisowego „Park Tenisowy Olimpia” (Poznań).

Ewelina do każdego z podejmowanych zadań podchodzi ze stuprocentowym zaangażowaniem i w realizację podjętych działań wkłada całe swoje serce. Podczas tworzenia programu „Tenisowych Wakacji” za cel postawiła sobie 3 aspekty, z których chce by słynęły organizowane przez nią obozy: bezpieczeństwo, efektywne szkolenie tenisowe oraz dobra zabawa. Wyznaje zasadę, że dobrze zaplanowany czas na obozie zapewnia bezpieczeństwo i atrakcyjność wypoczynku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi, w tym także podczas pracy jako wychowawca i kierownik obozów sportowych, uważa że najważniejszym elementem wyjątkowych obozów jest kadra, dlatego szczególną uwagę przywiązuje do doboru ludzi, którzy opiekują się Państwa dziećmi.

Energię do pracy czerpie z uśmiechów dzieci, z którymi uwielbia pracować i robi to nieprzerwanie od początku istnienia Parku Tenisowego Olimpia, jako instruktor tenisa. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i stale rozwija się zdobywając wiedzę z zakresu zarządzania w Harvard Business Review. Ze sportem związana od najmłodszych lat, stale stawia sobie nowe, ambitne cele sportowe.