Karolina Bulwan

profileimage

Instruktorka tenisa w Parku Tenisowym Olimpia, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza oraz studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.  Z tenisem związana od najmłodszych lat, zawodniczka KS Górnik Bytom, sklasyfikowana na listach PZT.

Specjalizuje się w pracy z najmłodszymi dziećmi. Wieloletnie doświadczenie zdobywała jako instruktor i opiekun na obozach i półkoloniach tenisowych, jak również jako koordynator turniejów tenisowych organizowanych w ramach programu „Tenis10” w Parku Tenisowym Olimpia. Z dużą łatwością nawiązuje kontakt z dziećmi, które rozpoczynają swoją przygodę z tenisem. Wiedza, kreatywność oraz zaangażowanie Karoliny sprawia, że zajęcia przez nią prowadzone zawsze są dopasowane do potrzeb imożliwościdzieci we wczesnym wieku. Z pasją prowadzi zajęcia tenisowe, które dzięki atrakcyjnej formie umożliwiają najmłodszym kształtowanie umiejętności technicznych oraz wszechstronny rozwój motoryczny.

Karolina swoje inspiracje do treningów często czerpie z innych uprawianych przez nią dyscyplin sportowych (m. in. joga, crossfit, snowboard). Dzięki temu jej podopieczni poznają świat sportu podczas zajęć prowadzonych w niezwykle interesującej formie.