Mateusz Dubas

profileimage

Swoją przygodę z tenisem rozpoczął blisko 15 lat temu w klubie AZS Poznań. Student Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym. Obecnie reprezentuje uczelnię podczas wielu turniejów akademickich, takich jak: Mistrzostwa Polski, Wielkopolski oraz Grand Prix Wielkopolski. Złoty i srebrny medalista Akademickich Mistrzostw Polski, zwycięzca wielu turniejów regionalnych zarówno w singlu jak i deblu.

Mateusz jest instruktorem tenisa, a obecnie kończy kurs trenera II klasy. Swoje doświadczenie zdobywa uczestnicząc w wielu sympozjach i konferencjach tenisowych w Polsce oraz prowadząc zajęcia w szkółkach, półkoloniach oraz obozach tenisowych Parku Tenisowego Olimpia. Mateusz jest idealną osobą, z którą można rozpocząć swoją przygodę tenisową. Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania, w tym również kursy dla początkujących „Tenis Starter” (oparte na programie Polskiego Związku Tenisowego „TennisXpress”)

Mateusz jest bardzo ambitny, sumienny i pracowity. Swoje zadania wykonuje z wielką pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu każdy, kto uczestniczy w jego zajęciach jest uśmiechnięty i zadowolony z postępów dokonywanych na korcie. Poza tenisem Mateusz bardzo chętnie poszerza swoją wiedzę w zakresie dietetyki, ćwiczeń wytrzymałościowych i siłowych.