Paweł Idzikowski

profileimage

Licencjonowany trener tenisa II klasy posiadający również kwalifikacje instruktora pływania i ratownika WOPR, absolwent AWF w Poznaniu. Uczestnik wielu sympozjów tenisowych i warsztatów trenerskich organizowanych przez PZT. Ukończony kurs w zakresie: Metoda Silvy. Swoje bogate doświadczenia nabierał współpracując z utalentowanymi zawodnikami.Jako trener uczestniczył w wielu wyjazdach na turnieje z cyklu ITF Juniors (USA, Estonia, Czechy, Słowenia, Łotwa, Austria, Niemcy, Finlandia, Norwegia, Dania) i ITF Futures (Portugalia, Egipt, Włochy, Chorwacja).

Współpracował m.in. z:Sylwią Zagórską (2003-2007): 536 miejsce w rankingu WTA, wygrany zawodowy turniej ITF FUTURES 10,000$ Mallorca oraz trzy zawodowe turnieje deblowe rangi Futures 10,000$; mistrzostwo Polski do lat 16 w singla i debla, vice mistrzostwo Polski Juniorek w singlu i złoty medal Mistrzostw Polski Juniorek w deblu, brązowy medal MP Seniorek.

Bartkiem Sawickim (2010-2011): wygranie Młodzieżowych Mistrzostw Polski w singlu w 2011 r.

Patrykiem Pydyszewskim (2007-2008): brązowy medal Mistrzostw Polski Kadetów w singlu i złoty medal Mistrzostw Polski Kadetów w deblu.

Obecnie Paweł jest trenerem Parku Tenisowego Olimpia trenując przede wszystkim młodzież, która z zaangażowaniem i zapałem uczestniczy w jego treningach.