Rafał Soiński

profileimage

Rafał jest licencjonowanym instruktorem tenisa oraz absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UAM. Swoją przygodę z tenisem rozpoczął w wieku 10 lat w Olimpii Poznań. W kolejnych latach reprezentował barwy Posnanii Poznań. Po zakończeniu wieloletniej rywalizacji tenisowej rozpoczął w 2012 roku profesjonalną karierę instruktorską w Parku Tenisowym Olimpia.

Z zaangażowaniem oraz pasją prowadzi treningi indywidualne oraz grupowe dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Największą przyjemność czerpie jednak z pracy z najmłodszymi adeptami tenisa. Uwielbia kreatywne zabawy z dziećmi.

Rafał jest koordynatorem sekcji Junior Pro, w ramach której prowadzi treningi tenisowe oraz ogólnorozwojowe. Prowadzone przez niego zajęcia mają na celu przygotowanie dzieci do rywalizacji na poziomie zawodniczym.

Rafała bardzo łatwo odnaleźć na korcie – wystarczy poszukać trenera, któremu uśmiech nie znika z twarzy. W jego pracy widać połączenie wielkiej pasji, niekończącego się zaangażowania, nieustannie zdobywanej wiedzy i przede wszystkim włożonego serca w to co robi.