Rezerwacja

Bezpośrednio w biurze „Tenisowych wakacji” – Park Tenisowy Olimpia, ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań

Rezerwacja w biurze następuje na podstawie podpisanej umowy i uiszczonej zaliczki zgodnie z warunkami uczestnictwa. W celu dokonania rezerwacji zapraszamy do siedziby Biura.

Za pomocą formularza na stronie „Tenisowe wakacje”

Najwygodniejsza i najszybsza rezerwacja odbywa się za pośrednictwem naszej strony internetowej. Służy do tego odpowiedni formularz. Znajduje się on przy każdej z ofert. Wystarczy kliknąć odnośnik – Zarezerwuj – w ofercie danego wyjazdu/ półkolonii i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo wiadomość e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. Rezerwacja przez internet jest możliwa przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Po dokonaniu rezerwacji internetowej prześlemy do Państwa listownie pakiet zgłoszeniowy wraz z umową. Podpisaną umowę (jeden egzemplarz) prosimy odesłać na adres biura (Park Tenisowy Olimpia, ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań). Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki.
Telefonicznie (tel. 603 283 336, 61 845 54 17)

Podczas rezerwacji telefonicznej mogą Państwo uzyskać dodatkowe informacje odnośnie wyjazdu.  Po potwierdzeniu rezerwacji (wpłata zaliczki) otrzymają Państwo listownie pakiet zgłoszeniowy (wraz z umową). Podpisaną umowę (jeden egzemplarz) prosimy odesłać na adres biura (Park Tenisowy Olimpia, ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań).

Warunki uczestnictwa w obozach